Blog

Poriadna dávka nikotínového blogu. Články o nikotínových vreckách, žuvacom tabaku a vychytávkach pre ešte lepšie zážitky.
 

Najčastejšie mýty o nikotínových vrecúškach

12.04.2024

O nikotínových vrecúškach sme už veľa počuli. V poslednom čase sa nikotínové vrecúška dostali do médií, preto sme sa rozhodli uviesť na pravú mieru najčastejšie mýty o nikotínových vrecúškach.

viac

FAQ: Všetko, čo vás zaujíma o jednorazových e-cigaretách

12.04.2024

V našej sekcii často kladených otázok sa venujeme jednorazovým e-cigaretám. Tie sa stávajú čoraz populárnejšími, pretože môžu ponúknuť plnohodnotný zážitok z vapovania bez toho, aby ste do nich museli výrazne investovať. Ako fungujú jednorazové cigarety a čo by ste o nich mali vedieť? Pozrite si naše často kladené otázky.

viac

FAQ: Všetko, čo chcete vedieť o nikotínových vrecúškach

12.04.2024

Nie všetky informácie, ktoré kolujú na internete, sú pravdivé.  Často nám však posielate otázky buď e-mailom, alebo na sociálnych sieťach. Rozhodli sme sa ich uložiť na peknú malú hromádku, aby ste mali prehľad.

viac

Nový SYX: britský vape v Českej podanie

12.04.2024

Možno ste si všimli, že na Nicomania.sk sú k dispozícii nové produkty SYX. Predovšetkým ide o exkluzívne liquidy a jednorazové e-cigarety - tyčinky. Kde sa značka SYX vzala, kde čerpá inšpiráciu a na čo sa môžete tešiť? Tak a je to tu.

viac
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 15 EUR

Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 15 EUR

Rýchle dodanieDo druhého dňa

Rýchle dodanie
Do druhého dňa

Vernostný programDarčeky a nákupy za body

Vernostný program
Darčeky a nákupy za body

Výhody pre registrovanýchPrednostný predaj a akcie

Výhody pre registrovaných
Prednostný predaj a akcie