Vrátenie a výmena

Nevyhovuje vám tovar, ktorý ste si u nás objednali? Nevadí. Tovar nám môžete vrátiť alebo vymeniť za iný. Máte na to 14 dní od obdržania zásielky. Stačí vyplniť a odoslať formulár pod týmto textom a spoločne s kópiou faktúry nám môžete tovar zaslať späť na adresu zákazníckeho oddelenia: DanCzek Bratislava s.r.o., Malacká 2716/48, Stupava 90031. Balíček pošlite doporučene, bez dobierky. Tovar musí byť v stave, v akom ste ho od nás obdržali - teda nepoužitý, neporušený, neznečistený a v originálnom obale.

Akonáhle k nám váš balíček dorazí, naše zákaznícke oddelenie vás bude kontaktovať. V prípade výmeny tovaru sa dohovoríte na vytvorení novej objednávky. V prípade vrátenia tovaru vám len potvrdíme prijatie vráteného tovaru a odošleme vám peniaze späť na váš účet. V prípade výmeny alebo vrátenia tovaru zákazníkovi vrátime aj čiastku za doručenie tovaru (ak ju platil). Dopravu za tovar od zákazníka si hradí vždy zákazník.

Na úspešnú reklamáciu/vrátenie tovaru je nutné priložiť do balíka doklad o kúpe a vyplniť online formulár.

Zľava poskytnutá k objednávke, ak nie je viazaná ku konkrétnemu výrobku, je rozúčtovaná v zásielke. V prípade vrátenia nekompletnej objednávky, je poskytnutá zľava odpočítaná od katalógovej ceny vráteného tovaru.

 


Formulár na výmenu, vrátenie alebo reklamáciu tovaruDoprava zadarmo
Pri nákupe nad 15 EUR

Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 15 EUR

Rýchle dodanieDo druhého dňa

Rýchle dodanie
Do druhého dňa

Vernostný programDarčeky a nákupy za body

Vernostný program
Darčeky a nákupy za body

Výhody pre registrovanýchPrednostný predaj a akcie

Výhody pre registrovaných
Prednostný predaj a akcie